درباره ما

قنادی طوسی در سال ۱۲۸۴ هجری شمسی به اهتمام پدربزرگ اینجانب شادروان “حاج غلامحسین قناد طوسی” که از نوجوانی در حرفه ی شیرینی پزی گام نهاده بود، در بست بالاخیابان مشهد مقدس تاسیس گردید.
افتخار و علاقه آ ن بزرگوار، خدمت به زائرین و مجاورین بارگاه امام هش تم بود که همچنان هدف و سرلوحه دست اندرکا ران این مجموعه می باشد. زائرین بارگاه رضوی پس از تشرف و آرامش نفس، کام خود را نیز با شیرینی های طوسی شیرین می کردند؛ عشق و علاقه وافر به ارائه محصولات مورد پسند شهروندان باعث خلق شیرینی های ناب و متنوع گردید و روز به روز بر تعداد مشتریان افزوده می شد.
پس از درگذشت ایشان، فرزندشان “حاج محمود قناد طوسی”، کار پدر را با جدیت و علاقه دنبال نمودند و در سال ۱۳۳۵قنادی به محل جدید خود واقع در خیابان ملک الشعرای بهار انتقال یافت.
پدرم – حاج محمود- در صنعت شیرینی دست به ابتکارات زیادی زدند از جمله قطاب مخصوص، شیرینی عسلی مربایی که به شیرینی مشهدی معروف است، باقلوای مخصوص و سایر شیرینی های مدرن و سنتی که از تسلط و هنرمندی ایشان در این حرفه حکایت دارد.
یکی از شاهکارهای حاج محمود که خود افتخار خادمی بارگاه علی ابن موسی الرضا (ع) را دا ن رد ساخت نمای ورودی صحن متبرک بالاخیابان با مواد شیرینی بود که تقدیم آستان قدس رضوی گردید.
شهرت روزافزون قنادی طوسی، حساسیت ایشان در استفاده از مواد ممتاز و درجه یک و نیز گسترش شهرسازی در شهر مشهد، لزوم تاسیس شعب دیگری را ایجاب می کرد که در این راس تا در سال ۱۳۴۳ شعبه احمدآباد در فضایی مناسب و با امکانات جدید افتتاح گردید.
قنادی طوسی سال ها در کنار مردم خوب مشهد بوده و اغلب تولیدات آن در سبد سوغات زائرین و مسافرین داخلی و خارجی می باشد.
با تبدیل مشهد به دومین کلان شهر ایران و در جهت تکریم و آسایش مشتریان عزیز، شعبه وکیل آباد در سال ۱۳۹۷ به سبکی بسیار شیک و با امکانات روز افتتاح گردید که مورد اس تقبال شهروندان گرامی قرار گرفت.
در طول بیش از یک قرن خدمتگزاری در صنعت شیرینی، عملکرد ما از هر نظر مورد تایید دستگاه ها و سازمان های ناظر و متولی این حرفه بوده و بزرگ مرد صنعت شیرینی خراسان، حاج محمود قناد طوسی، همواره مورد تقدیر و تشویق قرار گرفته به طوری که قنادی طوسی در سال های متمادی به عنوان کارآ فرین نمونه انتخاب شده است.
در سال ۱۳۹۷ حاج محمود قناد طوسی به عنوان چهره ماندگار استان خراسان در حرفه شیرینی پزی انتخاب گردیدند. همچنین در همین سال تمبر یادبودشان به عنوان بزرگ پیشکسوت این صنعت با یک قرن خدمت صادقانه، مفید و افتخار آفرین توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران به چاپ رسید.
ساخت مدرسه و کمک های مستمر به موسسات خیریه و بیمارستان ها چون ستاره ای در کارنامه ایشان می درخشد و همچنان این افتخار ادامه دارد.
هدف مدیریت و کارکنان این مجموعه طی این سال ها؛ تلاش در کسب رضایت شهروندان گرامی بوده و بزرگ ترین پشتیبان ما اعتماد مردم و مشتریان مهربانمان می باشد و در تمام روزهای هفته با محصولات “تولید روز” پذیرایتان هستیم.
امیدوارم با اتکا به پروردگار توانا، توجه خاص حضرت امام رضا(ع) و استفاده از تجربه های گرانقدر پدر بزرگوارم توفیق
همراهی با شما عزیزان را داشته باشم.

کامتان شیرین

محمود رضا قناد طوسی
ajil

ثبت نـام در خـبرنامه

در خبرنامه ثبت نام کنید تا از آخرین اخبار و تخفیف ها با خبر شوید